Nasza restauracja to przede wszystkim:

Nowoczesne wnętrza
Wyśmienita kuchnia

Odległość jest kwestią perspektywy, dzięki czemu – w ujęciu kulinarnym – smaki Dalekiego Wschodu mogą być nie tylko w zasięgu wzroku, lecz wręcz na wyciągnięcie ręki. Dzięki temu nie trzeba patrzeć daleko, aby dostrzec na horyzoncie restaurację, która przybliża swoim gościom egzotyczne doznania rodem z południowo-wschodniej Azji.

Dlaczego my?

 

Mocną stroną restauracji jest zachowanie oryginalnych receptur oraz najwyższej jakości składników służących do przygotowania potraw. Jednak przede wszystkim istotne jest, że zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych kucharzy prosto z Indii, gdyż tylko oni potrafią mistrzowsko połączyć i przekazać wszystkie smaki naszego kraju.

 

Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym kulinarnym gustom, zadowalając podniebienia każdego Klienta. Oryginalności temu miejscu nadaje miła i profesjonalna obsługa, która pozwoli Państwu docenić walory naszego lokalu.

 

Wyróżnia nas dbałość o każdy szczegół, począwszy od starannego przygotowania dań, skończywszy na wnętrzu restauracji. Receptura naszych potraw to tajemnica naszych kucharzy, a cały proces przygotowania dań jest niezwykle pieczołowicie przestrzegany przez cały personel.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych.